Heja, napisałem przepis na kosmiczne ciastka, sformatowany jak post z bloga kucharskiego. Prosiłbym o krytykę, pewnie da się tam co nieco poprawić. Zakładka "Przepis" pod tym linkiem.
Napisałem przepis.
Podsumowanie:
Postanowiłem, że moja pierwsza praca tutaj będzie nieco nietypowa :D
